Zapraszamy Państwa do:


Witamy na naszej stronie!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oraz potrzebom wszystkich miłośniczek przyjemności czerpanej z natury, stworzyliśmy w Lipnie Centrum SPA.
W naszym gabinecie znajdziesz odprężenie i relaks po wyczerpującym dniu w pracy, odpoczniesz od stresów dnia codziennego i opuścisz nasz gabinet bogatsza w nowe doświadczenia cielesne.
Centrum SPA Lipno zostało stworzone z myślą o osobach, które cenią sobie piękny wygląd i dobre samopoczucie. To między innymi dlatego w naszym centrum szereg oferowanych zabiegów ma charakter rytuałów, w których skutecznie dba się o ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów. Zabiegi wykonywane są z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczno – aromatyczną. W tym celu oddajemy do Państwa dyspozycji wnętrza o unikalnym charakterze, w których wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie pomoże dobrać indywidualny program pielęgnacji.
Zadowolenie Klientów i jakość oferowanych produktów, to najważniejsze priorytety naszej działalności. Mogą mieć Państwo pewność, że decydując się na zabiegi w naszym salonie będziecie w pełni usatysfakcjonowani osiągniętymi rezultatami – zarówno w zakresie modelowania sylwetki jak i kosmetyki i odmładzania skóry twarzy.